Mihály napi rendezvény a Barackvirág Tagintézményben

2014. szeptember 30.

2014. szeptember 29-én a Tapolcai Kertvárosi Óvoda Barackvirág Tagintézményében a Mihály nappal vette kezdetét az idei tanévben a jeles napok megünneplésének sora. Délelőtt a Garagulya Társulat látványos gólyalábas felvonulással és interaktív hagyományőrző mesejátékkal szórakoztatta a gyermekeket. Délután pedig az óvoda udvarán hagyományos vásári hangulat elevenedett fel, amelyet Szabó Csaba néptánc pedagógus nyitott meg vásári kikiáltásával. A nagyszabású vásáron a gyermekek tallérért vásárolhattak az óvónénik és a szülők által elkészített portékákból.

1067