Mese napja a Kertvárosi Óvodában

2015. január 30.

2014. november 13-án rendeztük meg óvodánkban a „Mese napját”. Először az óvó nénik a Béka király című mesét bábozták marionett figurákkal. A gyerekek nagy érdeklődéssel fogadták, és figyelték az ismert történetet. Ezután következett a mesemondó verseny. 16 kisgyerek adta elő legkedvesebb meséjét. Valamennyien oklevelet is kaptak a sok-sok elismerő szó mellé. Nagy örömünkre sok szülő, nagyszülő és testvér is kíváncsi volt óvodásainkra.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA