A Föld napja – Kertvárosi Óvoda

2015. április 30.

A Föld napja

A természet ünnepei közül minden évben megemlékezünk a Föld napjáról. Reggel szinte valamennyi kisgyerek a megbeszéltek szerint zöld pólóban érkezett az óvodába. A délelőtti zenés torna után különböző állomásokon játékos feladatokat oldottak meg, melynek jutalma egy pecsét volt az emblémával ellátott nyakba valóra. Voltak mozgásos játékok, hulladék szelektív válogatása, ugróiskola, levelek és fák azonosítása, barkácsolás különböző hulladékokból, puzzle kirakó növények-, és állatok képéből. Szinte valamennyi óvodásunknak sikerült teljesíteni az öt állomás feladatait, mely elégedettséggel, örömmel töltötte el őket.